Mobilya Dekorasyon

Tavla Olan Sehpa

Tavlayı sevmeyenimiz varmıdır acaba? Ben şahsen tavla oynamayı seven biriyim tavla denince akla sadece oyun gelmemeli tavla bizim kültürümüzde yer alan bulunduğumuz ortama renk katan bir eğlence aracıdır.

Tamamda bu tavla oynamak niye gerekir diye soran olursa bence gerekmez ama kız istemeye gittiniz diyelim gergin bir gün güzel elbiselerinizi giydiniz güzel kokular sürdünüz ama bunlar kızın babasını etkilemeye yetermi tabiki hayır, işte bu tür kritik durumlarda tavla oynamayı bilmek size artı kazandırıyor nerdenmi biliyorum tecrübe 🙂 Ya kız babası tavla oynamayı bilmiyorsa ozaman tavla olayını geçip başka yollardan kayın pederimizi tavlamaya çalışıyoruz.

Şimdi gelelim asıl konumuza nedir bu tavla sehpa, tavla sehpa evlerimizdeki orta sehpayı düşünelim bu sehpa açıldığı zaman tavla sehpası oluyor tavlayı nereye koydum yada taşları neredeydi gibi dertlere son. Evimize gelen misafirlere güzel bir akşamdan sonra bol köpüklü kahve eşliğinde tavla oynamak oldukça zevkli oluyor, bu tavla olan sehpayı sadece evlerdemi kullanabiliriz tabiki hayır bir cafeniz varsa müşterileriniz için bu sehpa hem dekoratif ve estetik görünümü ile müşterilerinize farklı bir tavla keyfi yaşatabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

 

Kategori: Sehpa

Yukarı