Mobilya Dekorasyon

Sallanan Sandalye

Eski filmlerde yaşlı insanların ayaklarına battaniye örterek, kullandıkları sallanan sandalye çeşitleri, yeni modern mobilya anlayışına göre şekillenmekte ve tüketicilere farklı tarzlarda sunulmaktadır.

Sallanan sandalyeler artık dekor amaçlı olarak da takımların içinde yer almakta ve ihtiyaca göre kullanılmaktadır. Kimi konsepte televizyon seyretme koltuğu şeklinde kullanılan bu ürün, kimi takımlarda ise bebek odalarına ya da yatak odalarına şekil veren parçalardan olmaktadır. Bu sandalyelerin genelde rahat bir yapıları olması nedeni ile her dönemde kullanılmaya elverişli, modası geçmeyen bir tarzı bulunmaktadır. Yeni neslin pek fazla bilmediği ve kullanmadığı bu parça, artık yeni üretim mobilya konseptlerinde daha sık karşımıza çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır. Özellikle yeni doğan bebeklerin odalarında, mutlaka bir tane değişik tarz ve modellerde odanın dekoruna uygun bir sandalye ye rastlıyoruz. Bebeklerin uyuması ya da emzirilmesi aşamasında oldukça kullanışlı hale gelen bu ürünler, vazgeçilmez mobilya çeşitlerinden biridir.

Sallanan sandalye çeşitlerine özellikle konsept mağazalarında bulmak mümkündür. Dekorasyon dergileri ve internet siteleri de bu konuda yardımcı olacak araçlardır.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

Kategori: Sandalye

Benzer Konular

Metal Sandalyeler

Metal Sandalyeler

Metal sandalyeler hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan uzun yıllardır sürekli yenilenerek değişikliye uğrayan eşyalardandır. Sayamayacağımız sayıda...

Sehpa Modelleri

Sehpa Modelleri

Eve veya iş yerimize bir konuk bir misafirimiz geldiğinde ikram ettiklerimizi nereye koyacağımızı şaşırır adeta...

Thonet Sandalye

Thonet Sandalye

Thonet sandalye ağacın buharla bükümüyle, metalin ise belli bir sıcaklığa getirilerek bükümüyle imal edilen son...

Tv Sehpa Modelleri

Tv Sehpa Modelleri

Hemen hemen hepimizin bildiği ve kabul ettiği gibi salonların ve oturma odaların baş köşesi her...

Plastik Sandalyeler

Plastik Sandalyeler

Plastik sandalyeler özellikle yazlık mekanlar da, cafelerde, balkonlarda, düğün alanlarında tercih edilen taşınması ve temizliği...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. hatice diyor ki:

    Merhaba
    Sallanan sandalye almak istiyorum yalnız
    Fiyatları göremedim.yardımcı olur musunuz ?

Yukarı