Mobilya Dekorasyon

Armut Koltuklar

Armut koltuklar ve çeşitleri özellikle genç ve yeni yetişen kesim için tercih edilmekte olup, beğenilerek ve rahatlıkla kullanılan yeni tasarım ürünlerden biridir.

Armut koltuklar renk zenginliği açısından da beğenilen, kullanım açısından da çeşitlilik gösterebilen ürünlerden biridir. Gençodalarının vazgeçilmez ürünlerinden kabul edilen bu koltuklar, aynı zamanda genç kesimin gitmeyi sevdiği cafe ve bahçelerde de kullanılmakta, rahat, sıcak bir ortam yaratmaktadır. Son dönemlerde popüler olan BeachClup’larda da en çok kullanılan ve tercih edilen bu ürün hemtemizliğinin kolay olması, hem kullanım, hem de taşıma kolaylığı sağlaması tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Mobilya mağazalarının dekoratif anlamda renk ve canlılık kazanması konusunda da etkili olan bir üründür. Son zamanlarda mobilya sektöründe oldukça hızlı ilerleyen ve popüler olan ender ürünlerdendir. Genç nüfusunda bu konuda etkili olduğu kaçınılmaz bir gerçektir.

Armut koltuklar, aldıkları şekil itibari ile armutta benzemelerinden dolayı bu ismi almış olan ürünlerdir. Arka kısımları daha uzun ve armut başı gibi yukarı doğru incelen bir yapısı vardır. Oturak kısmı ise şişkin ve puf puf dur. Genelde deri ve benzeri kumaştan üretilen ayaksız oturaklardır.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

Benzer Konular

Amerikan Kapı

Amerikan Kapı

Yepyeni bir heyecan istiyorsanız canlılığın ve doğallığın yansıtıldığı Amerikan kapıları görmelisiniz. Müşterilerimizin istediği modeller istediği renkte yapılmaktadır....

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Sevgi Demirtaş diyor ki:

    beyaz bir erkeğin oturduğu ve lap-top elinde olan armut koltuğu spariş etmek istiyorum ama ulaşamadım bilgilerine. Nasıl ulaşırım bilgi veirmisin

Yukarı